Uzdatniacze wody

Oszczędności są na wyciągnięcie ręki, wystarczy sięgnąć po zaawansowane technologicznie urządzenia! Jednym z nich jest kompaktowy zmiękczacz wody Viteco, dzięki któremu można wydajnie zmniejszyć zużycie nie tylko środków piorących, ale i energii cieplnej ze względu na fakt, że produkt zapobiega powstawaniu kamienia kotłowego. Model zawierający 20 litrów wysokiej jakości złoża doskonale sprawdzi się w domach jednorodzinnych, gdzie z instalacji wodociągowej korzysta do pięciu osób.

Stacja uzdatniania wody a zmiękczacz – czym się różnią?

Choć wielu użytkowników używa obu tych nazw zamiennie, są to urządzenia o zupełnie innej charakterystyce pracy. Stacje uzdatniania montuje się w celu przygotowania do spożycia cieczy pozyskiwanej z własnego ujęcia. Woda ze studni często nie spełnia bowiem obowiązujących norm pod względem chemicznym (zawiera m.in. zbyt dużo manganu czy żelaza), a także bakteriologicznym. Urządzenie usuwa z niej nadmiar tych związków i mikroorganizmów, tak aby można było pić ją bez obaw o własne zdrowie.

Zmiękczacz wody stosuje się natomiast wyłącznie na ujęciach, w których nie uświadczymy już wymienionych wyżej, niepożądanych pierwiastków oraz groźnych dla zdrowia mikrobów. Jego zadanie jest zgoła inne niż stacji uzdatniania: zamienia jony twardości (wapnia i magnezu) na jony sodu. Oznacza to cały szereg korzyści dla użytkownika - można zaoszczędzić na detergentach kuchennych, wyprane ubrania są dużo milsze w dotyku, a urządzenia AGD zachowują znacznie dłuższą żywotność!

Zalety nowoczesnego zmiękczacza wody Viteco 20 L

Doceni go każdy, kto choć raz miał wątpliwą „przyjemność” czyszczenia zakamienionego czajnika. Korzystając z oferowanego przez nas zmiękczacza wody nie musisz już się martwić osadem mineralnym gromadzących się w rurach instalacji grzewczej, szybko zauważysz również, że Twoje włosy po kąpieli są bardziej miękkie i błyszczące. Urządzenie jest dziecinnie proste w obsłudze, posiada czytelne menu w języku polskim i będzie Ci bezawaryjnie służyć przez nawet kilkanaście lat, wystarczy od czasu do czasu uzupełniać tabletki solne.

Zamów model Viteco 20 L już dziś i odkryj wszystkie jego zalety samemu. Przekonaj się, że inwestycja w tego typu urządzenia bardzo szybko się zwraca!

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (3)
Uzdatniacze wody
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:

Dostępne (54 szt.)
Realizacja 1-2 dni
189,00 zł brutto 153,66 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Dostępne (54 szt.)
Realizacja 1-2 dni
232,97 zł brutto 189,41 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

STACJA UZDATNIANIA WODY VITECO 20L

Zmiękczacz wody Viteco G8KZW20L KZW 20L

Indeks katalogowy: G8KZW20L

Dostępne (30 szt.)
Realizacja 1-2 dni
  • Producent:
    • Viteco
2 479,72 zł brutto 2 016,03 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni