Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podgrzewacze wody

( ilość produktów: 88 )

Oferujemy Państwu podgrzewacz Ariston. Jest to elektryczny ogrzewacz pojemnościowy, który pozwala na oszczędność przestrzeni w domu, ponieważ dzięki kompaktowym kształtom

można umieścić go np. pod zlewem. Urządzenie ma funkcję wygodnej regulacji temperatury. Zbiornik pokryty jest tytanową emalią, a do jego produkcji wykorzystano anodę magnezową z zabezpieczeniem korozyjnym. Podgrzewacz Ariston wyróżnia się wydajnością i wysokim stopniem automatyzacji. Jest to produkt ekologiczny, ponieważ gwarantuje niskie zużycie energii i minimalizację emisji dwutlenku węgla.

Podgrzewacz Kospel

W naszym sklepie można zakupić wysokiej jakości podgrzewacz Kospel. Proponujemy m.in. wielopunktowy podgrzewacz z załączaniem hydraulicznym o szerokim zakresie mocy. Mamy też wygodne w użytkowaniu modele z wyświetlaczem LCD. Sprzedajemy podgrzewacz przeznaczony do montażu nad wanną lub w kabinie prysznicowej. Przygotowaliśmy również szeroki wybór podgrzewaczy wody producentów Beretta, Galmet i Stiebel. Zakupią u nas Państwo elektryczny pojemnościowy i przepływowy ogrzewacz wody, a także gazowy podgrzewacz. Służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu.

pixel