Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kocioł elektryczny – Bydgoszcz

( ilość produktów: 11 )

Zajmujemy się sprzedażą kotłów elektrycznych w Bydgoszczy. Przygotowaliśmy produkty renomowanych producentów, m.in. Bosch i Galmet. Oferowane urządzenia pozwalają na obniżenie rachunków za prąd i umożliwiają wygodne sterowanie ciepłem w wybranych pomieszczeniach. Ich dużą zaletą jest to, że nie wytwarzają kurzu i hałasu i nie produkcją spalin. Są też bezpieczne w użytkowaniu.  Mamy szeroki wybór kotłów, które mogą być stosowane w budynkach mieszkalnych i domach jednorodzinnych.

Kocioł elektryczny Bosch

Proponujemy nowoczesny kocioł elektryczny Bosh, który dostępny jest w kilku wersjach o różnym zakresie mocy od 4 kW do 24 kW. Świetnie sprawdza się do podgrzewania wody użytkowej. Współpracuje z fotowoltaiką i z ogrzewaniem podłogowym. Może być też wykorzystywany jako dodatkowe źródło ciepła. Urządzenie ma wbudowane naczynie zbiorcze i zabezpieczenie antyzamrożeniowe, funkcję ochrony pompy i moduł EKR. Zalety stosowania tego urządzenia to m.in. dostęp do czystszego powietrza i bezpieczeństwo użytkowania.

Kocioł elektryczny Galmet

W ofercie mamy też kocioł elektryczny Galmet. Urządzenie współpracuje z instalacją c.o. i z wymiennikami c.w.u..  Wyróżnia go cicha praca i nowoczesny design. Ma sterownik, który pozwala na energooszczędną eksploatację kotła. Ponadto kocioł elektryczny jest wyposażony w pompę obiegową i w przeponowe naczynie zbiorcze. Wygodę użytkowania zapewnia funkcja zdalnego sterowania za pomocą smartfona.

pixel