Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak podgrzewać wodę w gospodarstwie domowym?

2023-11-08
Jak podgrzewać wodę w gospodarstwie domowym?

Podgrzewacze Kospel to urządzenia coraz częściej wybierane do ogrzewania wody w gospodarstwie domowym. Produkty te są często wybierane zamiast bojlera, ze względu na wyższą ekonomiczność. W gospodarstwie domowym podgrzewanie wody jest niezwykle istotne, ponieważ wpływa na komfort mieszkańców oraz pozwala na korzystanie z wielu sprzętów i urządzeń. Z tego powodu warto rozważyć dobór odpowiedniej metody do potrzeb członków gospodarstwa domowego. W artykule przedstawiamy zalety korzystania z nowoczesnych podgrzewaczy do wody.

Czym są podgrzewacze przepływowe?

Podgrzewacze przepływowe, zwane także przepływowymi ogrzewaczami wody, to urządzenia, które podgrzewają wodę bezpośrednio w momencie jej przepływu przez aparat. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby magazynowania podgrzewanej wody w zbiorniku, co może być szczególnie przydatne w przypadku mniejszych gospodarstw domowych oraz tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Podgrzewacze przepływowe występują głównie w dwóch wariantach – elektrycznych i gazowych. Elektryczne podgrzewacze przepływowe są proste w instalacji i obsłudze, natomiast gazowe – choć zazwyczaj tańsze w eksploatacji – wymagają odpowiedniej wentylacji oraz regularnej konserwacji. Jedne z najczęściej wybieranych urządzeń są podgrzewacze Kospel.

Jakie podgrzewacze oferuje firma Kospel?

Kospel oferuje wielopunktowe podgrzewacze przepływowe. Są one jednym z najlepszych rozwiązań stosowanych do podgrzewania wody, ponieważ są energooszczędne. Są wyposażenie w przełącznik mocy, dzięki czemu można dostosować tryb pracy do zapotrzebowania. Bardziej wymagający Klienci mogą zdecydować się na trójfazowy podgrzewacz ze sterowaniem elektronicznym oraz wyświetlaczem LCD. Wyposażony jest w dodatkowe funkcje, np. w możliwość dostosowania temperatury z dokładnością co do 1°C oraz w blokadę maksymalnej temperatury. Ma też pamięć trzech najczęściej używanych temperatur.

pixel