Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co określa się potocznie mianem geberitu?

2024-03-14
Co określa się potocznie mianem geberitu?

Systemy marki Geberit w Bydgoszczy można zakupić w wielu sklepach. Geberit to szwajcarska firma, która od ponad 140 lat specjalizuje się w produkcji systemów sanitarnych i technologii instalacyjnych. Sama nazwa "geberit" pochodzi od nazwiska założyciela firmy, Caspara Geberta. W Polsce nazwa geberit zyskała potoczne znaczenie i jest często używana jako synonim systemów podtynkowych do montażu sanitarnego.

Jakie są funkcje i zastosowanie geberitu?

Geberit to system podtynkowy, który umożliwia montaż różnych elementów sanitarnych, takich jak miski ustępowe, bidety czy umywalki. System ten składa się z metalowej konstrukcji nośnej oraz podtynkowego zbiornika na wodę, który jest zamontowany wewnątrz ściany. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędza się miejsce w łazience oraz uzyskuje się estetyczny wygląd wnętrza.

Czym wyróżniają się systemy Geberit?

Geberit wprowadza na rynek liczne innowacje technologiczne, które ułatwiają montaż i użytkowanie systemów sanitarnych. Przykładem takiej innowacji jest system Sigma, który pozwala na regulację wysokości montażu miski ustępowej, co ułatwia dostosowanie jej do potrzeb użytkownika. Inny przykład to system DuoFresh, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy w łazience za pomocą wbudowanego wyciągu powietrza.

Jakie są zalety systemów Geberit?

Dzięki zakupowi systemu Geberit w Bydgoszczy, można cieszyć się wieloma korzyściami płynącymi z jego użytkowania. System ten pozwala na oszczędność miejsca w łazience, gdyż elementy instalacji są ukryte za ścianą. Dzięki temu uzyskuje się także bardziej estetyczny wygląd wnętrza. Inną zaletą jest łatwość montażu systemów Geberit. Konstrukcje nośne są wyposażone w uniwersalne otwory montażowe, co pozwala na szybki i precyzyjny montaż elementów sanitarnych.

pixel